Visual Studio 11 Beta – C# Kitap?
Tarih: 12 Mart 2012 Yorum: 31

Merhabalar arkadaşlar,
Bildiğiniz üzere yakın zaman içerisinde C++ kitabım çıktı.
Şuanda hepsiburada.com sitesinde en çok satan kitaplar arasında ilk sırada.
Her ne kadar daha önce teşekkür etmiş olsam da tekrardan hepinize çok teşekkür ediyorum.

 

Microsoft,Visual Studio’nun 11 Beta’sını yayınladı.
KODLAB Yayınevi tarafından C++’dan sonra şimdi de Visual Studio 11 ve C#’ı anlatan bir kitap yazmam istendi.

Bu kitap için başlı başına bir C# kitabı diyemeyiz,lisedeki okullara ve C#’a yeni başlayacaklara yönelik olacak türden bir kitap.
Kitap tabi ki videolu olacak,hatta şuanda sitedeki Sql derslerini de Sql ile Veritabanı ünitesini daha iyi açıklaması amacıyla ekleyebiliriz.

Kitabın Türkiye’deki diğer C# kitaplarından farkı görselliğin ön planda olacak olmasıdır.
Kitapta 1 tane bile konsol örneği bulunmayacaktır.
%100 görsellik, %100 form ve kontroller üzerinden anlatılacak.
!!! DEVAMINI OKUMALISINIZ !!! ( :  ===>>> DEVAMINI OKU »

Otobüs Bileti
Tarih: 2 Mart 2012 Yorum: 0

Otobüs bileti alımlarında artık değişen seçeneklerle daha avantajlı bir dönem başlıyor. Online dünyanın kapılarını açan otobüs biletleri, karşılaştırmalı siteler sayesinde en uygun fiyatlarla tek tek karşınıza çıkıyor. Burada önemli olan nokta ise güven. Online platformlarda artan seçeneklerle birçok site farklı alternatifler sunuyor. Ucuza otobüs bileti almanın en kolay yolu olan online satın alma işlemlerinde biletin alınacağı site oldukça önem taşıyor. Sadece tek tıkla en uygun otobüs bileti fiyatlarını karşınıza getiren karşılaştırma sitelerinden birçok otobüs firmasına ulaşabiliyorsunuz. E-bilet siteleri ise hem güvenli hem de uygun fiyatlı seçenekler sunuyor. Bileti almadan önce ve aldıktan sonraki süreçte her sorunda yanınızda olarak online platformlarda sıklıkla yaşanan sorunların önüne geçiyor.

oBilet.com’un sağladığı bu fırsatları yakalamak ise çok kolay. Her otobüs firmasının hem sefer saatlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir hem de bu otobüs firmalarının en uygun fiyatlı biletlerine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Özellikle sunduğu fiyat karşılaştırma özelliği ile oBilet.com akıllarda oluşan soru işaretlerinin de önüne geçiyor. oBilet.com gideceğiniz gün ve istediğiniz saatte hizmet veren otobüs firmalarının tüm seferlerini tek tıkla karşınıza getiriyor.

Görülmemiş yerleri keşfetmeyi bekleyen veya iş seyahati yapacak olan birçok kişi ve uzakta bulunan okullarına ya da evlerine ulaşmak isteyen birçok öğrenci var. Devamlı seyahat eden kişiler sürekli tercih ettiği ulaşım yönteminde ise uygun fiyatları yakalamayı bekliyor ve sıklıkla yapılan seyahatleri daha ekonomik hale getirmenin yolunu arıyor. Her geçen gün yeni yerler görme arzunuz artıyor ve iş seyahatleriniz sürekli olarak devam ediyorsa oBilet.com her zaman en kaliteli hizmeti size vermek için çalışmaya devam ediyor. Ucuz otobüs bileti bulmak kelimenin tam anlamıyla hayal olmaktan çıkıyor. Özellikle otobüs biletlerini almada önce yer kalmamış stresine girmek, bilet almak için uzun yollar gitmek ve her firmanın bilet fiyatlarını öğrenmek gibi durumların imkansızlığını oBilet.com aşarak evinizde oturduğunuz yerden tüm işlemlerinizi halletme imkanı tanıyor. Sürekli seyahat eden kişilerin tasarruf emek istedikleri birçok kısım var şüphesiz. Ucuza bilet bulmanın yanında bilet satın almada kaybedilen zamanın önüne geçmek de büyük önem taşıyor. Ne de olsa devir tasarruf devri. Hem zamandan hem de paradan… Bu anlamda otobüsle seyahat eden herkes seyahatlerinden önce soluğu oBilet.com’da zamandan ve paradan tasarruf yapmaya devam ediyor.

Yaşadığımız çağın koşulları artık yoğun tempolu bir hayat sunuyor. Özellikle iş hayatında yaşanan koşuşturmacalar bitmek bilmezken artan sorumluluklar ve hayatın getirdiklerinden bunalanların akıllarında ise tek bir seçenek beliriyor, tatil. Tatillerin her zaman uzun vadede, deniz, kum, güneş üçlüsünden ibaret olmadığını düşünenler ise bu yoğun yaşamın içerisinde nefes alacak durakları oBilet.com ile en uygun fiyatlarla bulabiliyor. Küçük hafta sonu kaçamaklarının değerini bilenlerdenseniz bütün iş hayatı yoğunluğunu bırakıp yollara düşmenin tam zamanı. Ya da hemen bu hafta sonunuzu dolu dolu bir tatille neşelendirmeye karar verenlerdenseniz son dakika fırsatlarından da faydalanmanız mümkün. Uzun tatillerin dışında ben bir yere gitmem diyorsanız da erken rezervasyon seçenekleri ile oBilet.com’dan biletinizi alarak tasarruf edebilirsiniz.

İster uzun tatiller hayal edin isterseniz son dakika kaçamaklarıyla gününüzü şenlendirin, ucuza bilet bulmanın en kolay yolu olan oBilet.com size kaliteli ve güven dolu bir hizmet vermeye devam ediyor. Şehrinize en yakın noktalardan Türkiye’nin birçok noktasına varan seçenekleri, kaliteli hizmet veren otobüs firmaları ve her bütçeye uygun seçeneklerin bulunduğu, tatillerinizin her zaman baş kahramanı olan oBilet.com’dan bilet fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Online platformda hem kolay hem de güvenli bir şekilde ucuza bilet alarak keyif ve huzur dolu tatillerin kapılarını https://www.obilet.com ile aralayabilirsiniz.


© Tüm Hakları Saklıdır - Kaynak belirtmeden alıntı yapılamaz!