At Kestanesi Kremi
Tarih: 21 Kasım 2014 Yorum: 0

At kestanesi kremi faydaları ve fiyatı hakkında bilgiler burada. At kestanesi kremi sipariş verebilir ve kapıda ödeme yaparak, güvenle kreminizi alabilirsiniz.

At kestanesi kremi, tıkalı olan damarların açılması ve kan dolaşımının düzenlenmesini bu sayede varislerinizin doğal bir yolla hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar.

Dr. Förster’in varisli damarlar için  ürettiği at kestanesi balsamından esinlenilerek formülize edilmiştir. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde romatizma ağrıları, varisli damarlar, şişmiş ayaklar, ayakların altındaki ağrı ve yorgunluklar, kas ağrılarının giderilmesinde büyük fayda sağlar. Bu rahatsızlıklar günümüz şartlarında erken yaşlarda başlamaktadır. Özellikle 20-30 yaş arası gençlerin varis rahatsızlığını dikkate alması gerekir. Ayakta çalışmak zorunda kalan kişilerde daha çok görülmektedir.

At Kestanesi Kremi Faydaları

  • Kuru ciltlerin nemlendirilmesi,
  • İltihap giderici,
  • Kramp Önleyici,
  • Kas Gevşetici,
  • Romatizma ve şişliklerinden kaynaklanan ağrıların giderilmesi,
  • Hasar görmüş, gergin olan varisli ayakların bakımında ve ağrılarının giderilmesinde oldukça faydalıdır.

Kullanımı:  Varis bulunan ve ağrıyan bölgelere günde 3 defa sürülerek parmak uçları ile ovalama yöntemi ile masaj yapılır.

Html Eğitim Seti
Tarih: 13 Kasım 2014 Yorum: 4

Merhabalar arkadaşlar,

1 hafta önce C# Eğitim Seti‘ni yayına vermiştim. Askere gitmeden önce de Html/Css/Wordpress eğitim setimi paylaşmıştım ücretli olarak.

https://www.udemy.com/html-css-wordpress-egitim-seti/?couponCode=muhammedmastar

Yukarıdaki linkten bu seti de indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Ancak yakın zamanda şöyle birşeye girişmek istiyorum; 1 yazılım eğitim sitesi açacağım veya muhammedmastar.com üzerinden devam edeceğim. Buraya 0’dan çekeceğim ve tüm konuları eksiksiz anlatacağım Html – Css – Javascript – Jquery – C – C++ – C# – MsSql – Php – MySql – Java – Android – Xml – WordPress setleri başta olmak üzere onlarca görsel eğitim seti ekleyeceğim. Ayrıca iyi olduğu alanlarda eğitim seti çekip bana gönderenlerin setini de paylaşacağım. Bu setlerin 5-10$ gibi formalite ücretleri olacak.

Böyle bir sistem için önerilerinizi dinlemek isterim.

Hayırlı çalışmalar.
Muhammed.


© Tüm Hakları Saklıdır - Kaynak belirtmeden alıntı yapılamaz!