C++ Dersleri 31 – C++ Fonksiyon Aşırı Yükleme

Bir C++ videolu anlatım dersiyle yine karşınızdayım arkadaşlar ( :
Bu dersimizde C++ fonksiyon aşırı yükleme konusunu ele alacağız.Fonksiyonların aşırı yüklenmesi gerçekten uzun bir konu.Bu yüzden kısım kısım gitmeyi düşünüyorum.Bu dersimizde aşırı yükleme ile ilgili giriş seviyesinde 2 tane örnek çözdüm.Ve videoyu bitirdim.Sizleri sıkmadan,videoların kısım kısım verilmesi bana göre daha iyi.Amacım videoları sindirerek ilerlemeniz,umarım düşüncem işe yarar.Bu kısımlardan sonra C++ operatörlerin aşırı yüklenmesi konusuna geçeceğiz.Lafı fazla uzatmadan sizleri video ile başbaşa bırakayım.

Ä°yi seyirler..

C++ Fonksiyon Aşırı Yükleme

One thought on “C++ Dersleri 31 – C++ Fonksiyon Aşırı Yükleme

 1. bazı videolarda ses ve görüntü eşleşme sorunu var ses 15 20 saniye geriden geliyor mesela ilk test çözdüğünüz videoda öyleydi takip ederken zorlanıyoruz onu düzeltebilir misiniz

 2. @osman;ben izlediğimde ses ve görüntü konusunda bir eşleşmeme göremiyorum ama başka arkadaşlar da aynı sorundan bahsetti.O sorunu nasıl aşarız bilemiyorum,daha dikkatli anlatmaya çalışırım.
  Ayrıca temayı beğenmedim :p ( :

 3. C++ operatör aşırı yükleme konusunun videosunu ne zamana hazırlarsınız C++ ödevim o konuyu içeriyor sizin videonuzun yardımcı olacağını düşüyorum.
  İletişim adresi bulamadığım için buraya yazdım.

 4. @Şafak;operatörleri aşırı yükleme konusu bu haftasonuna kadar yetişir diye planlıyorum..

 5. yanlış anlamayın kusur arıyor gibi olmayayım. videolarınız internetteki en iyi kaynaklardan biri çok anlaşılır biçimde anlatmışsınız teÅŸekkürlerimi sunuyorum bunun için. mesela videoda bu saniyede şıkkı iÅŸaretliyorsunuz sonra diÄŸer soruya geçiyor ama ses geriden geliyor (http://www.youtube.com/watch?v=JAnfHRFzQKU&feature=player_detailpage#t=354s). normalde “devam ediyoruz” sesi geldiÄŸi zaman devam butonuna basıyor olması lazım, ama burada ses bir kaç saniye geriden geliyor. yani video hızlanıyor gibi. sorun belki kayıt ettiÄŸiniz yazılımda olabilir, veya baÅŸka bir formata dönüştürüyorsanız o zaman meydana geliyor da olabilir. sesi aynı hızda bırakıp videoyu yavaÅŸlatırsak sorun belki çözülebilir ben internetten araÅŸtırayım bulursam size haber vereyim.

 6. bu konuyu hiç anlayamıyacagımı düşünüyodum,gerçekten cok tesekkurler muhammed hocam:)

 7. @osman;videolarda ses ve görüntü sorununu çözdüm,rahatlıkla izleyebilirsiniz.

  @softasofta; 1 kişiye bile yardımcı olabildiysem ne mutlu bana,iyi çalışmalar ( :

 8. hocam; dakka 6:30 tamsayi=mutlakdeger(x) ve gercelsayi=mutlakdeger(y) atamanıza gerek yok bence direk
  cout<<mutlakdeger(x);
  cout<<mutlakdeger(y); çalışır diye düşünüyorum;
  saygılarımla

 9. Allah razı olsun sizden hic anlamadığım konuları anladım sayenizde teşekkürler hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.