C++ Dersleri 35 – C++ Operatörlerin Aşırı Yüklenmesi Örnekleri

Merhabalar arkadaşlar.
– Benim farketmediğim ancak bazı arkadaşların yorum kısmından belirttiği ses ile görüntü arasında 1-2 saniyelik tutarsızlık oluyor sözlerini dikkate alarak kullandığım video kaydetme programını değiştirdim bu derste.Bakalım yeni video kaydedicimi beğenecek misiniz ( :
– Bu görsel dersimizde uzun uzun anlattığım operatörlerin aşırı yüklenmesi konusunun geneli hakkında örnekleri cevaplamaya çalıştım.Umarım şimdi anlattıklarım daha iyi oturmuştur aklınıza.Zor bir konu değil aslında fakat belli başlı kuralları anlamadan kavramak çok zor.Umarım not alarak çalışmışsınızdır ve kodları benimle birlikte yazmışsınızdır.
Faydalı olması dileğiyle,iyi seyirler..

C++ Operatörlerin Aşırı Yüklenmesi Örnekleri

One thought on “C++ Dersleri 35 – C++ Operatörlerin Aşırı Yüklenmesi Örnekleri

  1. Hocam cok tesekkur ederiz. dersler cok iyi gidiyor. eliniz diliniz dert gormesin. daha onceki arkadaslarin bahsettigi sesin geri den takip etme olayi gercekten vardi ve bu yeni kullandiginiz cam studio ile bu sorun hallolmus gozukuyor. kolay gelsin.

  2. @engin;güzel yorumun için sağolasın.
    Bende videoyu baştan sona izledim,bir sorun göremedim.
    İşe yaramış demekki program değişikliği ( :

  3. s.a. oncelıkle vıdeolardakı anlatımlarınız ıcın cok tesekkurler.cok guzel ve ana noktalara deginen anlatımlarınız var. ılk cozduugunuz 4 soruluk degerlendırme kısmının en son orneğinde main ıcınde s2de ıkı tane ınt deger yollanıyor. ama class ıcındekı tanımlamada bırı ınt bırı float o zaman programda maınde kı floata yerıne yazılan degerın 0 alınması gerekmezmı cunku float degıl tam sayı yollanmıs. bırazcık kafam karıstı. :/ cewabınız ıcın sımdıden tesekkurler ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir