C# Eğitim Seti Yayındadır! - MuhammedMastar.com

C# Eğitim Seti Yayındadır!

Tarih: 8 Ekim 2014 Yorum: 5

Merhabalar arkadaşlar,

Askere gitmeden önce hazırlamıştım bu seti fakat bir türlü zamanı ayarlayıp askere gitmeden önce seti aktif hala getiremedim.

Askerden geleli 2 ay oldu ve artık C# eğitim setini toplu olarak sizlere sunuyorum.

Sürekli siteme giren arkadaşlardan ücretsiz 23 C# dersiniz devamı ne zaman gelecek şeklinde mesajlar alıyordum. Aşağıdaki link aracılığıyla en geniş haliyle 77 konu anlatımına erişebilirsiniz. Normalde bu seti ücretsiz paylaşmayı düşünüyordum fakat ücretsiz olunca sanki ben emek vermemişim gibi davranıyor insanlar. Mesela 1 arkadaş, bir konu anlatımında 2 örnek yapmadığım için gayet normal bir şekilde küfür edebiliyor. Sanki ben bu setleri çekmeye mecburmuşum gibi davranan arkadaşlar var.

Tüm bu nedenlerden dolayı, bu eğitim setinin hakkı çok çok daha fazlası olması gerekirken sadece değerini bilecek arkadaşlar izleyebilsin diye sembolik bir rakam olan 10$’a Udemy sitesine koymayı uygun gördüm.

C# eğitim seti konu anlatımlarına ve konuların başlıklarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilir ve oradan üye olarak (10$’da ödeyerek) dersleri izleyebilirsiniz.

https://www.udemy.com/0dan-videolu-c-egitim-seti-baslangic/

Dersleri ücretsiz koymadığım için kusura bakmayın, anlayışınız için teşekkür ederim.

Yararlı olması dileğiyle..

 

Yazar: admin (144 Posts)


Etiketler:5 Yorum var:

Avatar

ali dedi ki..

teşekkürler hocam. Bende bilgisayar mühendisliği 2.sınıf ögrencisiyim. Siteniz sayesinde bu seneki dersim olan nesneye yönelik programlamada kullanılan c++da kendimi baya geliştirmiş bulunmaktayım. Fakat sizden ricam eğer yapabiliyorsanız android yada java eğitim setleri hazırlanamızdır.

23/10/2014 12:10

Avatar

Ahmet Can dedi ki..

Hocam teşekkürler yeni yayınınızı almak zorundamıyız almadanda izleyebilirmiyiz videoları ben daha lise 3 öğrencisiyim sizin sayenizde az çok programlama dilini öğrendim bu setteki videolarıda anlayarak izlersem dahada iyi gelişir zorluk çekmem . ücretsiz izlenirse sevinirim hocam

27/10/2014 19:33

Avatar

Ömer Faruk dedi ki..

Muhammet bey ben Udemy C# eğitim setini aldım fakat izlediğim 7-9 arasında ses ve görüntü ciddi manada sıkıntılı 9 dan sonra düzeliyor. Düzeltmeyi düşünüyor musunuz veya bir öneriniz var mı?

03/12/2014 22:35

Avatar

Kesen dedi ki..

Merhaba Muhammet Bey.
c++ , c# eski 22 video , c# yeni 75 video hepsi için elinize sağlık büyük emek harcamışsınız hepsini bitirdim fakat benim merak ettiğim c# derslerinin devamı gelecek mi ? çünkü henüz kalıcı hafıza olarak bir işlem yapamıyoruz. şimdiden teşekkürler.

05/01/2015 18:05

Avatar

Ali dedi ki..

Merhaba İsmi gibi kendi de güzel kardeşim.Seni tanımıyorum ama,konuşman derslere başlayış şeklin anlatımın gayet edepli düzgün anlaşılır ve insanlara yardımcı olmak için yaptığın çok belli.Sana yapılan haksız yorumlar hakaretler de anca kendisi hiç birşey başaramayan başaranları da tebrik dahi edemeyen asalak yaşamaya alışmış insanlardır.ücretli yapmakla en doğrusunu yapmışsın.sen yıllarca çalışıp çabalamışsın emek zaman para harcamışsın bunların karşılığını almalısın.benim sana tavsiyem dersleri udemye koymuşsun güzelancak birde bu dersleri dvd olarak ta satışa çıkarsan 10-15 Tl daha iyi olur kanaatindeyim.bu dersleri izlemek isteyenler genelde öğrenci oldukları için internet sıkıntısı vs.olabilir evlerinde.dvd olursa her zaman izleyebilirler.kendince bir lisanslama da yaparsın korsana karşı.tabi bu tavsiye.allah yolunu her daim açık etsin.

22/04/2015 11:20


Yorum Yap:


© Tüm Hakları Saklıdır - Kaynak belirtmeden alıntı yapılamaz!