Muhammed Mastar – Videolu C++ , C# , Sql,Html Dersleri

C# Visual Studio Kitabı Ön Sipariş!!!

Posted by: admin on: 12/05/2012

Elimizdeki kitaplar tükendiği için bir süreliğine konu geçersizdir arkadaşlar.

 

KAMPANYA 1

C# Visual Studio 2011 Kitabı: 26 TL.

KAMPANYA 2

C++ Kitabı: 33 TL.

KAMPANYA 3

İki kitabı birarada almak isteyenler için kısa bir süreliğine C#

Visual Studio 2011 Kitabı ve C++ Kitabı sadece : 45 TL.

HESAP BİLGİLERİ

Yapı Kredi

495 – GALATASARAY ŞUBESİ
İban: TR80 0006 7010 0000 0086 4094 59
Muhammed Mastar

Yukarıdaki hesaba seçtiğiniz kampanyanın ücretini gönderdikten sonra aşağıdaki forma bilgilerinizi gönderirseniz bu fırsattan sizlerde faydalanabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Mail adresiniz (gerekli)

Konu

Mesajınız

 

Yazar: admin (98 Posts)


10 Responses to "C# Visual Studio Kitabı Ön Sipariş!!!"

Sayın Myhammed Bey;
Sitenizdeki değerli bilgilerden inanılmaz istifade ediyorum, ve ayrıca youtube den de (videolardan) yararlanıyorum. Yaklaşık 20 yıldır bilişim sektöründe serbest olarak çalışıyorum.Vega ve ETA ticari paket programlarının satışlarının yanı sıra donanım satışalrıda yapıyorum. Bölgem Kırşehir. C++ kitabına ihtiyacım var, ayrıca youtube deki bütün videolarının toplandığı CD ye ihtiyacım var… C++ aslında bilmiyorum.. fakat SQL le rapor yazabiliyorum. Merak ettim acaba ben bu işi öğrenebilirmiyim diye.. Vega ve ETA programlarıyla çalışabilecek harici programlar yazabilmeyi düşünüyorum. Bakalım bu merakım beni düşündüğüm safhaya ulaştırabilecek mi… C++ kitabının yalın sade ve anlaşılır olması benim için çok önemli.. Teşekkür ederim KOlay Gelsin..
Mehmet Öztürk
Kırşehir Özel Alfa Bilgisayar

Muhammed bey ben sipariş vermek isityorum ama konu eski gibi geldi su an elinizde kitap varmı ve kampanya devam ediyormu ?

almak istiyorum kaldı mı?kampanya devam mı ?

Güzel paylaşımlarını ve kampanyanız için teşekkür ederim..Ancak kampanya hala güncel mi bilemedim..Bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.İlginize teşekkür ederim..

C# kitabını alabilecekmiyiz. Sipariş için ücret yatıralımmı ?

Ben bu c# C++ kitaplarini almak istiyrm yatica. Parayi kampanya hala devam edyrmu
Ve kac gun icinde elime ulasir

Merhaba Muhammed Bey Bende Kitabınızdan Almak İstiyorumda Hala Varmı Elinizde Mevcut mu ?

Muhammed bey elınızde c# ıle ılgılı kıtap cd v.s varsa burada beni ve arkadasları bılgılndrırsenız alıcıyım okulda beya bı gerıdeyım ve alttan kalan derslerım ıcın ugraslarım var ama yeterlı sonuca ulasamıyorum o yuzden destegınıze ıhtıyacım var. NOT 10 sınıftan kalma dersım cok basıt ama temel yok anlamıyorum

kitap almak istiyorum ama cd ler de ders anlatımı ve örnekler varmı onu sorucakdım ve kampanya ne zaman için geçerli yardımcı olursanız sevinirim

ingilizce sözlük yazabileceğim bir sistem hazırlamak istiyorum. bu nedenle c++ kitaplarının satışının devam edip etmediğini öğrenebilir miyim?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>