I’m Back! “Html-Css-WordPress” ve “C#” Eğitim Seti Artık ÜCRETSİZ!

Tarih: 1 Aralık 2015 Yorum: 5

Merhabalar sevgili dostlar,

“Allah belanı versin, yeni videolar yok mu?”, “Böyle iş mi olur devam et lan videolara”, “Yapıcağın işi …” bunlar ve daha değişik bakış açılarıyla atılan yorumlardan beni çok özlediğinizi biliyorum, sağolun varolun. ( :

Şaka bir yana askerlik, iş hayatı, evlilik-düğün (evlendim ya la :D) vs. derken sitemi çok boşladım, farkındayım.
Birçok arkadaş gerçekten beni Halil Sezai’ye bağlatacak şekilde dramatik yorumlar atmış, atmaya da devam ediyor.

Videolarım yaklaşık 5 milyon izlenmeye ulaşmış (siz izlemişsiniz hepsini) ve hiçbirinizden düğünümde 1 düğün hediyesi bile alamamışken (nankörsünüz :D) yine de sizleri seviyor ve evliliğimin şerefine ve olur da edersiniz ümidiyle hayır duanızı almak amacıyla 51 videodan oluşan “Html-Css-Wordpress” ve 64 videodan oluşan “C#” eğitim setini blogumda paylaşmaya başlayacağım.

Youtube-Dailymotion olarak 2 yeni kanal oluşturacağım ve 2 siteye de bu videoları yükleyip burada ayrı ayrı konular açacağım. Umarım aradan geçen zamandaki yokluğumda kendimi biraz olsun affettirebilirim. Tüm videoların yükleme işlemleri bittiğinde buradan haberdar edeceğim sizi. Ayrıca; MuhammedMastar.com “sık kullanılanlara ekle” sayısında da azalma olmuş. CTRL-D kombinasyonu ile bu hatanızı düzeltebilirsiniz :p 😀

Öneri, görüş, şikayet içerikli mesajlarınızı konu altına yorum olarak yaparsanız herkes görmüş olur.

Saygı ve sevgiyle.
Muhammed.

 

 

Yazar: admin (144 Posts)




5 Yorum var: