Online Otobüs Bileti

Tarih: 7 Kasım 2011 Yorum: 0
Review of: Otobüs Bileti
Ucuz Otobüs Bileti:
Otobusbileti.gen.tr

Reviewed by:
Rating:
5
On 07/11/2011
Last modified:12/10/2016

Summary:

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Edirne ve Türkiye’deki tüm illere otobüs bileti satışı yapan sitemiz http://www.otobusbileti.gen.tr/ adresimize hepinizi bekleriz.

Otobüs bileti sektörü hikayemi anlatacağım bu konuda. Üniversitemin son yılında elime bir miktar para geçmişti ve bu parayı bir şekilde bir yerlere yatırmam gerektiğini hissettim. Zaten internet siteleri kurma, satma konularında yaklaşık bi’ 7 senelik tecrübem vardır. Düşünmediğim, araştırmadığım bir sektör kalmadı diyebilirim ( :

En sonunda beraber iş yaptığım arkadaşımla internetten ucuz uçak bileti ve online otobüs bileti sektörüne giriştik. Öncelikle 1 domain belirledik ve onu satın aldık. Ardından bilet satabilmemiz için firmalarla anlaşmak gerekiyordu fakat 1 firma, 70’den fazla otobüs firmaları ile anlaşmış ve size acentalık veriyor. Bizde bu firmanın kurumsal acentası olduk. Böylece bilet satış modülünü de elde etmiş olduk.

Otobüs bileti sitesini yaparken sitemde ücretli olarak sattığım Html/Css/Wordpress bilgileri yeterli oldu. Bu bilgilerle 1 tasarımı öncelikle Html’e döktüm. Ardından Css’e giydirdim ve en son iş olarak da WordPress’e entegre ettim. Firmanın bana verdiği otobüs bileti arama motoru iframe’ini siteye entegre ederek çalışır hale getirdim.

Yaklaşık 4-5 aydır iyi bir şekilde sistem işliyor. Bu sıralar aklımda yeni sektörlerde yok değil ancak yeni bir heyecan için öncelikle bazı işlerin tam olarak oturması gerekiyor.

Bu konuda ders konularından sıyrılıp sizlere 1-2 kendi hayatım hakkında bir şeyler anlatmak istedim ( : Sitenin adresini konunun sonuna yazacağım zaten fakat sizlerden istediğim; siteyi Fb, Twitter, Google+ gibi yerlerde paylaşarak bir nebze de yardımcı olmanız. Ayrıca sitede gördüğünüz eksiklikleri ve önerilerinizi konu altına yazarsanız çok makbule geçer.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Edirne ve Türkiye’deki tüm illere otobüs bileti satışı yapan sitemiz www.biletliyo.com adresimize hepinizi bekleriz. Biletliyo – Herkes Burada Biletliyo! Biletlerinizi bizim sitemizden almanız dileğiyle ( :

Yazar: admin (144 Posts)


Etiketler:Yorum Yok:


Yorum Yap:


© Tüm Hakları Saklıdır - Kaynak belirtmeden alıntı yapılamaz!