Sarımsak Çayı

Tarih: 27 Eylül 2013 Yorum: 0

Sarımsak çayı Garlic tea ürününün faydaları, zararları, yan etkileri, fiyatı ve sarımsak çayı kullananların yorumları burada.

REKLAM KONUSU!

Kendileri için bir zayıflama programı hazırlayan kızların çoğu, ne miktar kiloyu, hangi sürede atmak istediklerini iyi hesap edemezler, bu konuda yeterince gerçekçi olamazlar. Girdikleri yemek rejimi onları bunaltır, sonunda vazgeçerler. Demek ki, kaybedilecek kilonun ne ifade ettiğini anlamadan diyete girişmek (perhiz yapmak) doğru olmaz. Aslında, kaybedilen kilo, yoksun kalacağınız kalorilerin ifadesidir. Günlük kalori ihtiyacınız günde 2000 ise, oldukça cömert denecek bir diyete bağlanmakla 1500 kalori alınabilirken, arada 500 kalorilik bir eksiklik (günde) olacak, bu ise haftada 3.500 kalori edecektir ve de yarım kilo vücut yağının karşılığı demektir. Sarımsak çayı satışı yapan siteler üzerinden 29 TL’ye satın alma işlemini yapabilirsiniz.

sarimsak-cayi

Yıkıcı, zorlayıcı perhizle zayıflamak, uzun dönemde kilo kaybı için iyi bir yöntem sayılmaz. Bu yolla hemen kaybedeceğiniz kilolar etkileyicidir, birinci hafta 11 paund yani 5 kg’a yakındır. Bunun yarısından az kilo kaybı şişmanlık demektir ki, siz aslında bunu atmaya çalışıyorsunuz demektir. Aldığınız besinlerde günde 400 kalorilik bir indirim yaptığınızda, yaklaşık, kaybedilen kiloların yarısını su kaybı oluşturur. Gıdanızın böylece programlaştırılması uzun dönemlidir, aşağı derecede oruç demektir; yapılması icap eden vücudu yavaş yavaş kış uykusu benzeri bir dengeye getirmekten ibarettir — bu durumda enerjiyi sarf eden organlar bunu tasarrufa yönelecekler, canlı da kalacaklardır. Bu şartlarda kilo kaybetmek olanaksızdır, çünkü günlük ihtiyacınız hala 500 kalori kadar azdır ve siz normal hareket edecek gücü bulacak durumda olamazsınız. www.sarimsakcayial.com sitesi üzerinden sizlerde sarımsak çayı siparişi verebilirsiniz.

Devamlı kilo kaybetmek isteyenler, yeme alışkanlıklarını olduğu gibi değiştirmek zorundadırlar. Kilo atmak için yeni bir diyet seçenler, ömürlerinin kalan dönemi için yeni bir rejim programlıyorlardır, bunu böyle bellemek ve aşağıdaki hususları akılda tutmak yerinde olacaktır:

  • Diyetiniz, beslenme rejiminiz esnek midir? İyi bir diyetin böyle olması gerekir; bazı kızların yaşamları öyle sürer ki, belirli bir yemek listesine bağlanmıştır, bu hep böyle devam edip gider.
  • Diyetiniz çok sıkı mıdır? 1000 kalori/günden aşağı katlanmak olası değildir.
  • Yemek rejiminizdeki yiyecekleri makbul sayıyor musunuz? Perhiz yemekleri listesine bir insanın ömründe yemediği veya hoşlanmadığı şeylerin dahil edilmesi doğru olmaz.
  • Diyetinizde birkaç ufak eğlenceli şey de var mıdır? Çoğu insan bir yemek rejimine, içinde olağan şeyler olunca katlanır.
  • Perhizinize evinizde devam ediyorsanız, yedikleriniz onlarınkine uyuyor mu?
  • Perhiziniz yeter dengeli midir? Artistlerin yaptığı gibi hemen isteyip, çabucak bıktıracak türden olmamalıdır. Sadece bir veya iki besine bağlanan rejim sağlıklı olamaz.
  • Perhiz pahalı mıdır? Proteini yüksek diyet bu sınıfa girer. En pahalı biftekle genç bir kızı veya ailesini bir diyete bağlamak olanaksızdır.

Tüm zayıflama işlemleriniz için Angelina Jolie, Özlem Yıldız gibi ünlülerin de kullandığı sarımsak çayı garlic tea ürününü tavsiye ederiz.

NOT: Bu konu bir reklamdır.

Yazar: admin (144 Posts)
Yorum Yok:


Yorum Yap:


© Tüm Hakları Saklıdır - Kaynak belirtmeden alıntı yapılamaz!