Sql Select Komutu (Ders 4)

Merhabalar arkadaÅŸlar,
Öncelikle her ne kadar bugün söyleyip yarın unutacak olsakta,ateş düştüğü yeri yakacak olsa da Şehit düşen askerlerimizin analarına,babalarına,yakınlarına,yarlarına Allah sabır versin.Ülkeye böyle acılar yaşatan kahpelerinde Allah belasını versin.

Moralmen çökmüş olduğum için konuyu uzatmadan direk videoyu koyuyorum.

Sql Select Komutu

Ä°yi seyirler..

One thought on “Sql Select Komutu (Ders 4)

 1. Devamını bekliyoruz muhammed hocam süper oldu bu dersler elinize saÄŸlık 😀

 2. Derslerin için çok saÄŸol birÅŸey sorcem neden 2-3 günde bir koyuyorsun elindekilerin hepsini koy gitsiin bunun dışında hiçbir sorun yok …

 3. şu kadarını sölim şu ana kadar izlediğim görsel anlatım derslerinin en iyileri bunlar eline sağlık..

 4. sql server kurulumu çok sıkıntılı bir işlem sorunsuz kurulum yapıp derslere başlamak lazım, şu northwind db yi management studio da database altına eklemek için bile çok uğraş verdim, ama anlatımlar çok iyi, anlaşılabilir biçimde ilerliyor bütün bu bilgiler ve uğraşınız için teşekkürler.

 5. emeğine sağlık kardeşim sayende birçok zor görünen konular gayet anlaşılır hale gelmiş teşekkürler.

 6. northwind db yi management studio da database altına nasıl ekleyeblirilm yardımcı olursanız çok sevinirim sabahtan beri uğraşıyorum ama hep hata alıyorum eklerken..

 7. eline sağlık diğer videoların gibi iyi olmuş ALLAH razı olsun.

 8. Hocam Sql derslerinin devamı olmayacak mı? Emeğinize teşekkürlerimi, duyarlılığınıza takdirlerimi sunuyorum. Çalışmalarınızı gerçekten güzel.

 9. Veritabanı öğrencisiyim bu yıl için çalışmaya baÅŸladım bile saÄŸolun hocam 🙂

 10. AÄŸzınıza saÄŸlık Hocam çok yararlı oldu Bana ulaÅŸmanızı rica edicem mail atmanızı beklicem ufak bi sorum olcak size… Gerçekten Allah ne muradınız varsa versin Sayenizde bu derste çok baÅŸarılıyım…Hakkınızı ödeyemem…

 11. hocam çok sağolun çok güzel anlatmışsınız .en güzel yanı en ince ayrıntılarını bile ihmal etmeden, atlamadan anlatmanız çok tşk.

 12. Hocam tek sıkıntım benim arkadaşlarımın bunlara meraklı olmayışı onları bu konuya nasıl ite bilirim beni faceden ekleyin bu durumu bi konuşalım sizle
  halil ibrahim aksoy
  ELAZIÄž

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.