Teşekkürler Türkiye !!!

Tarih: 26 Şubat 2012 Yorum: 14

Merhabalar arkadaşlar,
Yaklaşık 14-15 ay önce videolu ders anlatımlarına başlamıştım. Bütün bu görsel dersleri ücretsiz olarak sundum. Hergün onlarca mail geldi ve bu sürekli artarak devam ediyor ve ben hepsine tek tek elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım. 100 küsür C++,C#,Sql görsel eğitim videolarım sadece youtube üzerinden 500 bin kere izlenirken birçok websitesinde de paylaşıldı ve paylaşılmaya devam ediyor. Yazının devamını kesinlikle okuyunuz ( :

Konuyu uzatmadan şunu demek istiyorum; 15 aydır videolarımı ücretsiz izlemenizin yanında Kodlab Yayınevinin katkılarıyla piyasaya çıkan C++ dvdli kitabıma da büyük ilgi gösterdiniz. Bu sebeple birçok kitap satış sitesinde çok iyi yerlere geldik.

İnternetten en çok kitap satışı yapan sitelerden birisi olan ve bugüne kadar yayınevleri tarafından hep referans olarak alınmış olan Hepsiburada.com sitesinde de aşağıdaki resimde görüldüğü gibi birçok yeni ve güncel teknolojinin arasından sıyrılarak bizleri ilk sıralara taşıdınız ve çok güzel geri dönüşümlerde bulundunuz.

Buraya tıklayarak sizde sürekli takip edebilirsiniz.

Not : Hepsiburada.com adresinde Kodlab yayınlarında %40 indirim bulunmaktadır. Kitabı 19 tl’ye alabilirsiniz. 

Bu süreçte beni yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilerime teşekkür ederim.

 

Yazar: admin (144 Posts)


Etiketler:14 Yorum var: