Ttnet – Allah’a Havale Ediyorum Seni.. - MuhammedMastar.com

Ttnet – Allah’a Havale Ediyorum Seni..

Tarih: 16 Ekim 2011 Yorum: 7

Merhabalar arkadaşlar.
Önceki dersleri dinleyen veya hakkımda kısmını okuyan arkadaşlar Edirne’de Bilgisayar mühendisliği okuduğumu ve geçen sene oturduğumuz evden kovulduğumuzu bilirler ( :

Yeni bir eve taşınınca ilk yaptığımız iş Ttnet’ten internet bağlatmayı istememiz oldu.İşte trajikomik olaylar burada başlıyor.

Gayet efendi bir şekilde Ttnet ana bayiye gittim ve kontratımı gösterip üyelik almak istediğimi belirttim.Yaklaşık 15 dakika telefon ile bağlatın diyerek beni şaşkına çevirdiler.Hatta bir tanesi isterseniz 3g alın daha uygun dedi ( : Herneyse iyi kötü istediğim pakete aboneliğimi yaptılar. Yarın gelir mi dediğimde kadın suratıma acır gözlerle baktı ve 7 gün içinde gelip kurulumu yaparlar dedi.7 günden kasıt ne onu tam olarak anlamayarak evime döndüm.

Tam 7 koca gün boyunca bekledim.7 gün sonunda gittim ve kadın bana 6 gün önce sistemden kaynaklanan bir hatadan dolayı abonelik talebimin iptal edildiğini ve yeni bir abonelik kaydı yapmamız gerektiğini söyledi ( :

Gözlerim dolu dolu bir şekilde Uydunet’in yolunu tuttum ( :
Her ne kadar onlarda 5  gün sonra gelselerde 10 dk içinde bağlantım geldi.

Uydunet’ten aldığımız kampanyanın özellikleri şunlar;
2 yıl taahhüt.
Ücretsiz modem.
Ücretsiz kurulum.
5 mbit.
İlk 5 ay 39 tl.
5 aydan sonra 69 tl.

Bu gereksiz yazıyı sadece içimi dökmek için yazdım.
Sonuç olarak şunu diyebilirim ki; Ttnet seni Allah’a havale ediyorum.

Yazar: admin (144 Posts)


Etiketler:7 Yorum var:

Avatar

peynir dedi ki..

dostum başbelası ttnet ile çok ugraştık biz de. daha sonra turkcell superonline nin yogun ilgisi üzerine ttnetin de saçmalıkları neticesinde turkcell superonline a geçtik. şu an çok memnunum özellikleri ise şöle:
2 yıl taahhut
ücretsiz modem
ücretsiz kurulum
20 mbit fiber internet (sınırsız)
fiyat olarak 2 seçenek var
1. si şöle
ilk 3 ay 10 tl sonraki 21 ay 54 tl
2. si
24 ay 44 tl
şimdi mesuduz çok şükür 🙂

16/10/2011 13:38

Avatar

admin dedi ki..

@peynir; Edirne’ye fiber gelene kadar ben çoktan okulu bitirip işe başlarım 😀

16/10/2011 13:42

Avatar

peynir dedi ki..

haklısın dostum :)onu unutmuşum. ama yine de fibere göre uydunette biraz daha tuzlu fiyat gibi geldi neyse. 🙂 hayırlı olsun tekrardan

16/10/2011 13:45

Avatar

mustafa dedi ki..

Veee muhammed internettee 🙂

16/10/2011 14:13

Avatar

nur.ayse dedi ki..

Bende öyle yapıyorum ve 27o lira gelen birikmiş faturayı babama havale ediyorum bu kadar birktirmesen ne olacaktı baba yazık değilmi bizee (Bende içimi dökmek için yazdım ,gereksiz oldu farkındayım)

21/10/2011 00:38

Avatar

rıdvan dedi ki..

kardeş derdini anlıyorum aynı olay benimde başıma geldi 😀 senin 1 hafta benim 1 ay 😀 internetsiz pc başında prgoram yazıp durdum kötü biryanı aldığım hataları araştıramamak ve sürekli internete gidip ufak bir hatayı araştırmaktı 😀

23/10/2011 14:03

Avatar

Mustafa dedi ki..

Mehaba. Bende Edirnede okuyorum. Bilgisayar müh. bölümünde. Belki birbirimize programlamada yardımcı olabiliriz. Bizim arkadaşlarda eve ttnet 10mit sınırsız 100tl almışlar. Arkadaşın dediği superonline daha cazip ama dediğin gibi Edirnedeye fiber gelmesine daha zaman var. Derslerini gördüm. Emeğine sağlık birçok arkadaş için faydalı. Bende elimdeki siteler ve okul yüzünden aklımdaki büyük projeleri hayata geçirme fırsatı bulamadım bir türlü. Seninle tanışmak isterim. Kabaca tarif etmek gerekirse migrosun arka tarafında oturuyorum. Sende istersen mail at. Siten hayırlı uğurlu olsun. İyi çalışmalar.

17/11/2011 14:48


Yorum Yap:


© Tüm Hakları Saklıdır - Kaynak belirtmeden alıntı yapılamaz!