Youtube İzlenme – 1 Milyon Olduk ( :

Tarih: 30 Kasım 2012 Yorum: 39

Merhabalar arkadaşlar,

Sizlerle paylaştığım videoları biliyorsunuz ki önce Youtube’a yüklüyorum. Daha sonra o videoların embed koduyla siteye ekliyorum. Doğal olarak Youtube üzerinde 1 kanalım bulunuyor. İşte sadece Ders videolarımın yüklü olduğu bu kanal, toplamda 1 milyon izlenmeyi geçmiş durumda. 1 milyon kere teşekkür ediyorum sizlere ( :

youtube izlenme

Resim değil kanıt istiyoruz diyenler için Youtube Kanal Linki : TIKLA

Ek olarak yine bu konu içerisinde bilgilendirmeler yapayım.
Biliyorsunuz, Html dersleri serisine başlamıştım ve 8 videoda falan Html’i yalayıp yutmuştuk. Tabi ki Html tek başına bir anlam ifade etmediği için Css ile bunu süsleyeceğimizi söylemiştim. Yakında Css dersleri, 1 .psd tasarımın Html/Css’e dökümünü, bu dökümanın WordPress’e entegre edilmesini anlatan videolar eklenecektir siteye. Hatta işi daha da ilerletip Psd to Css ve WordPress Entegre kitabının yazımına başladık. Muhtemelen 1 ay gibi bir süre içerisinde bununda yazımı bitecektir.

Ayrıca gelen yorumlarda sürekli C# dersleri 23’ten sonrası devam etmeyecek mi? şeklinde sorular bulunuyor. Şimdi onu çok düşündüm ancak içinden çıkamıyorum. Yani o 23 videodan ayrı olacak mesela Windows form kontrollerini ayrı ayrı anlatan videolar mı ekleyeyim yoksa 23’den bir şekilde devam mı edeyim bir türlü karar veremedim. Bu nedenle C#’a bir türlü giriş yapamıyorum.

Düşüncelerinizi eklerseniz çok sevinirim.

Son olarak, Youtube izlenmeleri için tekrardan teşekkür ederim.

Reklam: Ucuz Bilet

Yazar: admin (144 Posts)


Etiketler:39 Yorum var: